Kontakt              

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie

   
adres 42-215 Częstochowa, Dekabrystów 43
telefon +48/34 372 07 83, 372 07 84
fax 34 372 07 85
Od 1 lipca 2017 r. - zmiana numeru konta bankowego
Bank Citi Handlowy 60 1030 1104 0000 0000 9323 9000
Dane do faktury Gmina Miasto Częstochowa
ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa
NIP: 573-274-58-83
z adnotacją, że dostawa/usługa dotyczy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie
http://epuap.gov.pl/
dyrektor Tomasz Łuszcz
dyrektor@mosir.pl
zastępca dyrektora
ds. technicznych

Marcin Świtała
m.switala@mosir.pl

główny księgowy Agnieszka Nowak
a.nowak@mosir.pl
34 372 26 24
fakturowanie Teresa Ślęzak
34 372 26 26
księgowanie Aleksandra Drozdek
34 372 26 26
kasa Małgorzata Krajewska
34 372 26 25
płace Anna Komender
34 372 26 35
kadry Dorota Wójcik
kadry@mosir.pl
34 372 26 28
sekretariat Dorota Kiwak-Kuś
mosir@mosir.pl
sekretariat@mosir.pl
34 372 26 22
dział sportu i rekreacji
Marcin Mazik
m.mazik@mosir.pl
34 372 26 33
Agata Polak
a.polak@mosir.pl
34 372 26 32
Anna Staniec
a.staniec@mosir.pl
34 372 26 23
informatyk Alina Caban
informatyk@mosir.pl
34 372 26 33
inspektor ochrony danych osobowych Cezary Suchan
iodo@mosir.pl
Menedżer sportu
Sprawozdawczość, kontrola zarządcza i analizy

Fryderyk Folcholc
f.folcholc@mosir.pl

   

Miejski Stadion Piłkarski "Raków"

adres 42-208 Częstochowa, LIMANOWSKIEGO 83
telefon tel. +48/34 323 67 72
kierownik obiektu Marek Jackowski
stadion.rakow@mosir.pl
   

Miejski Stadion Lekkoatletyczny

adres 42-218 Częstochowa, DĄBROWSKIEGO 58/64
telefon tel. +48/34 368 36 58

menedżer sportu
kierownik obiektu

Małgorzata Górska
stadion.la@mosir.pl
   

Pływalnia Letnia, Dekabrystów

adres 42-215 Częstochowa, DEKABRYSTÓW 45
telefon tel. +48/34 372 07 10
menedżer sportu 
kierownik obiektu
Małgorzata Górska
plywalnia.dekabrystow@mosir.pl
   

Pływalnia Kryta

adres 42-216 Częstochowa,
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 20/22
telefon tel. +48/34 363 45 27
kierownik obiektu Mateusz Wierzbicki
plywalnia.niepodleglosci@mosir.pl
   

Camping "Oleńka" nr 76 kat.***

adres 42-226 Częstochowa, OLEŃKI 22/30
telefon tel./fax +48/34 360 60 66
gg 1495380
kierownik obiektu Jarosław Makles
camping.olenka@mosir.pl
   

Hala Sportowo-Widowiskowa "Polonia"

adres 42-215 Częstochowa, DEKABRYSTÓW 43
telefon tel. +48/34 372 07 86
kierownik obiektu Wojciech Nabiałek
hala.polonia@mosir.pl
   

Sztuczne Lodowisko

adres 42-217 Częstochowa, BOYA-ŻELEŃSKIEGO 6/8
telefon tel. +48/34 360 60 65, 603 267 090
kierownik obiektu Sylwester Ładniak
lodowisko@mosir.pl
   

Sala Sportowa "Częstochowianka"

adres 42-202 Częstochowa, REJTANA 7c
telefon tel. +48/34 371 08 44
menedżer sportu Piotr Zawada
sala.czestochowianka@mosir.pl
p.zawada@mosir.pl
   

Park Wypoczynkowy "Lisiniec"

adres 42-226 Częstochowa, KORDECKIEGO 99
telefon
wypożyczalnia sprzętu pływającego
tel. +48/34 372 26 29,
669 307 417
kierownik obiektu Andrzej Mrożek
park.lisiniec@mosir.pl
   

Parkingi administrowane przez MOSiR

telefon tel. +48/34 372 26 29, 601 750 470
kierownik obiektu Andrzej Mrożek
park.lisiniec@mosir.pl

Miejska Ślizgawka

adres Miejskie Korty Tenisowe
​42-217 Częstochowa, ul. 3 Maja 1
telefon 605 475 548
kierownik obiektu Jarosław Makles
camping.olenka@mosir.pl

Miejski Stadion Piłkarski

adres 42-226 Częstochowa,
ul. Loretańska 20
telefon tel. +48/34 310 39 85, 609 329 990
menedżer sportu Fryderyk Folcholc
stadion.skra@mosir.pl

Miejskie Korty Tenisowe

adres 42-217 Częstochowa,
ul. 3 Maja 1
telefon 605 475 548
menedżer sportu Miłosz Przybylik
korty.3maja@mosir.pl

Pływalnia Kryta "Sienkiewicz Częstochowa"

adres 42-217 Częstochowa,
Aleja Najświętszej Maryi Panny 56
telefon tel. 34 393 00 64
menedżer sportu Miłosz Przybylik
plywalnia.sienkiewicz@mosir.pl