Sezon

Liga Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

2022-01-17
Obejrzano 1900 razy
Za nami drugie spotkanie związane z rozgrywkami Ligi Futsalu, na zaplanowanych 16 spotkań obejrzeliśmy 15 pojedynków (jeden mecz zostały przełożony). W tej kolejce nie było na boisko żadnych kompromisów, nie zanotowaliśmy ani jednego spotkania, które zakończyło by się podziałem punktów. Każda drużyna jest zdeterminowana, aby sięgać po trzy punkty w swoich pojedynkach, co potwierdza nam, że walka o awans do fazy mistrzowskiej będzie niezwykle ciekawa. 
Tradycyjnie na nudę nie mogliśmy narzekać, walka toczyła się wszerz i wzdłuż boiska, natomiast po meczach zawodnicy dziękowali sobie za walkę i dobry mecz. Miniona niedziela przyniosła nam piękne bramki, ofiarne interwencje, żółte i czerwone kartki i jesteśmy przekonani, że to nie koniec i wiele emocji jeszcze przed nami. Cały czas mecze rozgrywają się jako I faza turnieju. 
Kolejne emocje czekają nas w dniu 23 stycznia, czyli w następną niedzielę, gdzie po raz trzeci w tym sezonie będziemy rywalizować w Hali Sportowo – Widowiskowej „Polonia” przy ul. Dekabrystów 43. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kibicowania. 
 
Wyniki spotkań z 16.01.2022 r.:
 
Architube/Furnipol – Przeterminowani 4:2
(M. Borecki-3, A. Bądzowski --- P. Łyszczarz-2)
 
Orlikowscy Team - ZF Group 2:1
(P. Kowalczyk, P. Puchała --- M. Świerczek)
 
Jagiellończycy – Przeterminowani 8:2
(G. Nowak-4, Z. Kołbasiuk-2, J. Wąsowicz-2 --- P. Łyszczarz-2)
 
Jędryka Klub 54 Exact Systems - Architube/Furnipol 10:1
(K. Galant-5, Ł. Radosz, A. Szewczyk, P. Sławuta-2, P. Szymusiński --- M. Wrona)
 
MK Team - Orlikowscy Team 1:2
(R. Cierpiński --- P. Kowalczyk-2)
 
ZF Group – Jagiellończycy 3:6
(T. Rusiniak, K. Zoła, Ł. Mysłek --- G. Nowak-3, J. Wąsowicz-2, A. Klepczyński)
 
Jędryka Klub 54 Exact Systems – Romtrans – spotkanie przełożone na 30.01
OBI Zwd – Michaś/Nobilito 2:5
(S. Hain --- S. Piwiński-3, Ł. Pietrasiński, A. Szymczyk)

Romtrans - MK Team 2:3
(W. Kozak -2 --- J. Cianciara -2, br. sam.)|
 
Michaś/Nobilito – Abstynent 2:0
(P. Antoniak -2)
 
ZIB Bernat Miedźno - OBI Zwd 6:2
(C. Baryła -2, R. Wrótniak -2, J. Kowalik, R. Jędrasiak --- K. Rogozik, J. Szelka)
 
Policja - Ooh La La 1:4
(A. Mazur --- P. Śpiewak -2, K. Osóbka, K. Dąbrowski)
 
Abstynent – Tadex 6:0
(A. Głąb -2, P. Michalik, F. Brzózka, M. Mańko, Ł. Kotas)
 
Gmina Kłomnice - Ooh La La 2:5
(P. Sadziński, Ł. Kołodziejczyk --- D. Celt, B. Radler, R. Kuterek, P. Śpiewak, K. Dąbrowski)
 
ZIB Bernat Miedźno – Policja 2:0
(J. Kowalik, C. Baryła)
 
Tadex - Gmina Kłomnice 0:2
(P. Sadziński, P. Urbaniak)
 
Terminy kolejnych spotkań
 
23.I. - Niedziela - (16 spotkań) grupy A i B
12.00 – 20.00
 
godz.
12.00 Architube/Furnipol - ZF Group
12.30 Romtrans - Orlikowscy Team
13.00 Przeterminowani - ZF Group
13.30 Romtrans - Architube/Furnipol
14.00 Orlikowscy Team - Jędryka Klub 54 Exact Systems
14.30 MK Team - Przeterminowani 
15.00 Jędryka Klub 54 Exact Systems - Jagiellończycy
15.30 Ooh La La - Tadex
16.00 Jagiellończycy - MK Team
16.30 Michaś/Nobilito - Ooh La La
17.00 Policja - Tadex
17.30 Gmina Kłomnice – Michaś/Nobilito  
18.00 Abstynent - ZIB Bernat Miedźno
18.30 OBI Zwd - Policja  
19.00 ZIB Bernat Miedźno - Gmina Kłomnice
19.30 OBI Zwd - Abstynent