Piętnasta kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej nie przyniosła niespodzianek. Trzy czołowe drużyny walczące o medalowe pozycje solidarnie zdobyły komplet punktów i w górnej części tabeli nic się jeszcze nie wyjaśniło. Niestety nie odbyło się jedno ze spotkań i Ziomki dopisały do swojego dorobku trzy punkty nie wychodząc na boisko.
W nadchodzącym tygodniu na boisku przy SP 54 będzie się jednak sporo działo. Drużyny walczące o mistrzostwo, tj.: Jagiellończycy, Exact Systems Klub 54 i Luminex rozegrają po dwa spotkania ale oczy wszystkich zwrócone będą zwłaszcza na piątkowy, zaległy pojedynek pomiędzy Jagiellończykami a Luminex-em. Dwa tygodnie temu to Luminex był górą doprowadzając do pierwszej porażki „Jagiellonów” w sezonie, ale co ważniejsze wynik z 10 maja sprawił, że końcówka sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie drużyny zdają sobie sprawę jakie znaczenie ma dla nich to spotkanie a wszystkiemu z boku przyglądać się będą na pewno zawodnicy Klubu 54. Jeżeli w pozostałych spotkaniach ww. drużyn nic niespodziewanego się nie wydarzy to sprawa mistrzowskiego tytułu rozstrzygnie się w ostatnim spotkaniu rundy wiosennej, w zaplanowanym na 5 czerwca pojedynku Jagiellończyków z Klubem 54.
Jak zawsze wyniki wszystkich spotkań oraz późniejsze z nich relacje dostępne będą na naszej stronie www.mosir.pl.

Terminy najbliższych spotkań:

22.05
Exact Systems Klub 54 – Marex     3:0  wo.

OBI Zwd – Budmix     9:6
(S. Hain-3, J. Szelka-2, D. Kotas-2, J. Przewoźnik, M. Błaut-sam. —  M. Kowalczyk-2, M. Błaut-2, W. Kasiński, J. Kostarczyk)

24.05
Ziomki – Jagiellończycy    2:2
(P. Bajor, K. Zoła — G. Nowak, M. Węgrzyński)

Architube – Luminex     2:9
(O. Sikora-2 — J. Cianciara-4, G. Góra-2, P. Podwysocki, P. Śpiewak, Ł. Pietrasiński)

26.05
Luminex – Jagiellończycy    3:7
(Ł. Pietrasiński-3 — J. Wąsowicz-3, R. Opala, R. Janus, G. Nowak, M. Knysak)

Exact Systems Klub 54 – Ziomki    8:2
(J. Druczyk-2, K. Galant-2, Ł. Radosz-2, P. Sławuta, M. Haręza — P. Bajor, P. Ziemba)

Terminarz rundy wiosennej – aktualizacja 24.05.2023 r.

Sprawozdanie – do pobrania, uzupełnienia i wydrukowania

Skip to content