W niedzielę, 12 listopada 2023 r. rozpocznie się kolejny sezon rozgrywek w Lidze 40-latków w Piłce Siatkowej, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie. O mistrzostwo, podobnie jak rok temu walczyć będzie siedem zespołów, a są to:

  • Automania Mikrus Mykanów
  • Galeria Jurajska Team
  • Gmina Rędziny
  • Poczesna & Blachownia Klimas & Klimas
  • Blachownia WARTA
  • SERVECOM
  • Volley

Zmieniły się nazwy niektórych drużyn bo aktualny mistrz – Fizjoterapia Miodek występować będzie teraz jako Galeria Jurajska Team a Sami Swoi jako Blachownia WARTA, ale składy osobowe zespołów w znacznej większości będą podobne do zeszłorocznych. Oczywiście, jak co roku dojdzie do drobnych rotacji/transferów pomiędzy drużynami i z pewnością zobaczymy kilka nowych twarzy, które dołączyły do rozgrywek. Wszystkim zawodnikom tradycyjnie życzymy udanego sezonu i dużej dawki pozytywnych sportowych emocji. Jak zawsze wszystkim życzymy również, aby nadchodzące rozgrywki odbyły się bez groźnych kontuzji i urazów.
Wszystkie mecze rozgrywane będą w Sali Sportowej „Częstochowianka” przy ul. Rejtana 7c. Poniżej prezentujemy terminy spotkań pierwszej kolejki. Do pobrania znajdują się: terminarz, regulamin rozgrywek i formularz zgłoszeniowy. Wszelkie, aktualne informacje na temat rozgrywek dostępne są również w zakładce poświęconej Lidze na naszej stronie (imprezy/rozgrywki amatorskie/Liga 40 – latków w piłce siatkowej).

W pierwszej kolejce na parkiecie zobaczymy:

1 kolejka – 12.11.2023 (niedziela)
g. 9.30 Poczesna&Blachownia K&K – Servecom
g. 10.30 Gmina Rędziny – Automania Mikrus Mykanów
g. 11.30 Blachownia WARTA – Volley
pauza Galeria Jurajska Team

Pliki do pobrania:
Regulamin rozgrywek
Terminarz rozgrywek
Formularz zgłoszeniowy

Skip to content