Za nami inauguracja wiosennej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej – sezon 2023/2024.
Najbardziej pracowitą drużyną było OBI Zwd, które w tydzień rozegrało trzy spotkania (2 zaległe z jesieni i jedno z rundy wiosennej). Odnotujmy, że nieudany początek rundy miał trapiony kontuzjami Marex. OBI z trzech spotkań wygrało jedno. Punkty wyżej notowanemu Budmix-owi urwali Przeterminowani. Klub 54 po zwycięstwie nad OBI umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli choć pamiętajmy, że rozgrywek nie wznowili jeszcze Jagiellończycy.
W nadchodzących dwóch tygodniach rozegrane zostaną prawie trzy pełne kolejki spotkań, z których najciekawiej zapowiada się pojedynek dwóch czołowych drużyn rozgrywek, tj. Jagiellończyków z Exact Systems Klub 54. Przewaga obu drużyn w tabeli nad resztą zespołów jest dosyć wyraźna. Klub 54 w tym sezonie jeszcze nie stracił punktu. Jagiellończycy z dwoma porażkami myśląc o mistrzostwie, muszą we wtorkowym spotkaniu celować w zwycięstwo.
Oczywiście z uwagą śledzić będziemy również wyniki pozostałych spotkań licząc na ciekawe rozstrzygnięcia, które pozwolą emocjonować się wszystkim rywalizacją o jak najwyższą pozycję w klasyfikacji końcowej sezonu.
Wszelkie informacje na temat ALPN, w tym: regulamin, terminarz, wyniki, statystyki, formularz do ewentualnych zmian w składach dostępne są na stronie poświęconej rozgrywkom: https://mosir.pl/amatorska-liga-pilki-noznej-sezon-2023-2024/ 

Terminy najbliższych spotkań:
9.04

Exact Systems Klub 54 – Jagiellończycy     6:3
(Ł. Radosz-2, A. Janoszka-2, J. Druczyk, P. Lewandowski — G. Nowak-2, J. Wąsowicz)

Przeterminowani – Marex     7:5
(K. Dudek-2, A. Stacherczak-2, A. Cichoń, M. Łata, M. Ochocki — R. Całus-2, Ł. Kotas, D. Kozioł, A. Głąb)

12.04
Ziomki – Przeterminowani     1:5
(T. Rusiniak — A. Stacherczak-3, Ł. Jędrzejewski, M. Łata)

Exact Systems Klub 54 – Budmix  przełożony na 7.06

 
16.04

Marex – Exact Systems Klub 54   przełożony

Przeterminowani – OBI Zwd     4:10
(P. Łyszczarz-2, A. Cichoń, M. Ochocki — B. Cygan-3, J. Szelka-3, S. Hain-2, D. Kotas-2)

 
19.04 spotkania przełożone na 30.04
Ziomki – Budmix  
Jagiellończycy – OBI Zwd  (XII kolejka)
Skip to content