Dobiegają końca rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2023/2024.
Tytuł mistrzowski praktycznie zapewnili już sobie gracze Exact Systems Klub 54. Co prawda aktualni wciąż mistrzowie – Jagiellończycy mają jeszcze teoretyczne szanse na wyprzedzenie Klubu 54 ale trudno uwierzyć, aby Klub nie zdobył w czterech pozostałych do rozegrania spotkaniach jednego punktu a tylko tyle brakuje aktualnemu liderowi do zapewnienia sobie złotych medali za kończący się sezon.
Wiadomo na pewno, że Jagiellończycy nie zajmą niższego niż drugie miejsce w rozgrywkach. Do końca emocjonować się będziemy rywalizacją o najniższy stopień podium bo szanse na brązowe medale mają dwie drużyny, tj. Budmix i Przeterminowani. Tu na razie w lepszej sytuacji jest Budmix bo ma trzypunktową przewagę nad Przeterminowanymi i jeden mecz rozegrany mniej. Drużynę tą czekają jednak cięższe spotkania do rozegrania, dodatkowo bilans bezpośrednich spotkań jest korzystniejszy dla Przeterminowanych.
Ceremonia nagrodzenia medalistów kończącego się sezonu będzie miała miejsce po ostatnim meczu sezonu, 14 czerwca ok. godz. 22.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Wszelkie informacje na temat ALPN, w tym: regulamin, terminarz, wyniki, statystyki, formularz do ewentualnych zmian w składach dostępne są na stronie poświęconej rozgrywkom: https://mosir.pl/amatorska-liga-pilki-noznej-sezon-2023-2024/ 

Terminy najbliższych spotkań:

4.06
Exact Systems Klub 54 – Budmix     1:3
(A. Janoszka — M. Skoczek-2, Ł. Pietrasiński)

Przeterminowani – OBI Zwd     5:3
(P. Łyszczarz-2, S. Kotyl, A. Stacherczak, Ł. Jędrzejewski — S. Hain-2, D. Kotas)

7.06
Exact Systems Klub 54 – Ziomki     10:4
(A. Janoszka-2, M. Lewandowski-2, W. Turek-2, Ł. Radosz-2, M. Czerwiński, A. Olewiński — P. Bajor, K. Zoła, P. Ziemba, M. Haręza-sam.)

Exact Systems Klub 54 – Budmix     4:4
(A. Janoszka, Ł. Radosz, M. Haręza, W. Turek — M. Szymczyk-2, G. Góra-2)

11.06
Przeterminowani – Marex     7:8
(P. Łyszczarz-3, Ł. Jędrzejewski, K. Dudek, A. Stacherczak, M. Łata — R. Całus-4, A. Głąb-2, M. Mańko, P. Wysocki)

Jagiellończycy – OBI Zwd     10:4
(P. Błaszczyk-5, M. W. Węgrzyński-3, J. Wąsowicz-2 — M. Nocuń-2, K. Rogoźnik, D. Kotas)

14.06
Ziomki – Budmix   spotkanie odwołane

g. 19.30 Exact Systems Klub 54 – Jagiellończycy

Skip to content